طراحی وب

چرخه طراحی وب سایت کلیه وب سایتهای اجرایی در استودیو طراحی صبا به صورت کاملا پویا و مبتنی بر نرم افزار مدیریت محتوای (Joomla) جوملا طراحی و پیاده سازی می گردند. در شکل زیر چرخه تولد یک وب سایت نمایش داده شده است . در مرحله ابتدایی ، برنامه ریزی جهت رسیدن به اهداف مورد نظر صورت می پذیرد که نیاز به یک یا چند جلسه برای تبادل اطلاعات بین مشتری و برنامه ریز و طراح دارد ،و در واقع استراتژی و چشم انداز و نحوه مدیریت پروژه در ابتدا و سپس پیدا کردن جزئیات نیاز مشتری حاصل آن خواهد بود .با توجه به اهمیت قالب گرافیکی وب سایت و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، استودیو طراحی صبا روال ویژه ای برای رسیدن به حداکثر رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته است. در روال صبا متناسب با نوع کسب و کار مشتری، 2 تا 4 طرح گرافیکی آماده می­گردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می گردند.
طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم وب سایت بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی وب سایت طراحی می گردد و کلیه استانداردهای وب رعایت خواهند شد. در نهایت اطلاعات مشتری متناسب با نقشه وب سایت، در سایت قرار داده می شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (وب هاستینگ) انجام می گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در وب سایت آنلاین ، کار طراحی سایت ( طراحی وب ) و راه اندازی آن به پایان می رسد. 
 
 
 
قابلیتهای عمومی که در طراحی سایت ( طراحی وب ) و ساخت عملکردهای آن مد نظر است، عبارتند از:» وب سایت سازگار با موتورهای جستجو به ویژه Google, Yahoo, MSN ساخته خواهد شد.
» حداکثر کارایی با بهره گیری از فناوری های عرضه شده بوسیله شرکت مایکروسافت برای عملکردهای وب سایت از دید کاربر در نظر گرفته خواهد شد. به عنوان مثال زمان پاسخ صفحات به طور متوسط و در شرایط معمول ارتباطی با یک خط 56 کیلوبایتی 20 ثانیه و حتی کمتر خواهد بود.
» دسترسی  آسان و دقیق کاربر به اطلاعات در طراحی قالب گرافیکی صفحات خروجی در الویت خواهد بود.
» سرعت در به روز رسانی و سهولت توسعه در طراحی سایت ( طراحی وب ) و فرایند های آن در الویت خواهد بود.
» ملاحظات حفاظتی  در ساخت زیر ساختهای نرم افزارهای در نظر گرفته خواهد شد.
» استفاده بهینه از منابع سخت افزاری در ساخت نرم افزارها در نظر گرفته خواهد شد.
» فناوری های  انتخابی در نرم افزار وب سایت از نظر تعداد کاربران و حجم فرایند های اجرایی مقیاس پذیر هستند.
» امکانات عمومی همچون : آمار بازدیدکنندگان وب سایت، تولید نقشه سایت، فرم نظرخواهی، افزودن به آدرس های برگزیده، ارسال صفحه به دوستان، خروجی چاپ و RSS نیز در نظر گرفته شده است.
 
 
 

 خدماتی که در دوره پشتیبانی ارائه خواهد گردید :

» هدف از فعالیتهای دوره پشتیبانی، تلاش برای ارائه خدمات نرم افزار به مشتری، بدون وقفه و بدون از دست دادن اطلاعات و ارتقاء کارایی خدمات نرم افزار است.
» پشتیبانی تلفنی، برای پاسخ به مسائل و مشکلات احتمالی مشتری در ساعات کاری هفته.
» به روزرسانی نرم افزار و نصب نسخه های جدیدتر.
» تهیه نسخه های پشتیبان از اطلاعات نرم افزار به صورت ماهیانه.
» تلاش برای بازیابی اطلاعات در صورت بروز خطا، حمله یا سوءاستفاده در سامانه و به حداقل رساندن از دست دادن اطلاعات.
» نظارت امنیتی در جهت حفاظت از هرگونه اختلال در خدمات و دستکاری اطلاعات بوسیله هکرها.
» به روز رسانی سایت طبق درخواست مشتری .

نمونه کار های ما را ببینید .